Legyél Te is informatikus!

Legyél Te is informatikus! – előadás a Tiétek a pálya! – digitális témahéten

 

A Tiétek a pálya! témahéten az országos Digitális Témahét rendezvényhez kapcsolódóan iskolánkba látogatott a Magyar Telekom önkéntese, Varsás Dániel. Előadásában arra hívta fel a figyelmet, hogy az informatika körülvesz minket, és az informatikusok nem csak programozókat jelent. Bemutatta azt is, hogy milyen új eszközök jelentek meg. Láthattuk, amint drónok szőnek kötélhidat vagy ahogy az otthonában virtuális szemüveg segítségével tervez egy mérnöknő. A két prezentáció során előadónk jól alkalmazkodott a csoportok (speciális szakiskolások és szakiskolások) eltérő érdeklődési köréhez, készségesen válaszolt a felmerülő kérdésekre. További információkért kattints a Legyél Te is informatikus! program oldalára. Köszönjük az érdekes előadásokat!

Tiétek a pálya! - DTH 2016

Tiétek a pálya! – DTH 2016

2 3 4 5