Kórházsuli

Iskolánk 3 csapatát hívták meg a Telenor által szponzorált Kórházsuli tartalomfejlesztési pályázat eredményhirdetésére. A Kórházsuli programban a diákjaink tartósan kórházban fekvő gyermekek számára készítettek tanulást segító feladatokat az e-studygroup.com oldalon. A Telenor szponzorálásával zajló pályázaton a legjobb csapatok tagjai egy -egy Huawei LTE Pocket routert és egy éves korlátlan hipernetet kaptak munkájuk elismeréséül.

A csapatok: László Krisztofer (10.aa), Kádár Roland (10.aa), Szalontai Tamás Ferenc (10.aa) mentor: Simon Attila , Balogh Sándor (9.g), Dobó Dániel (9.g), mentor: Németh Eszter, és Kovács-Bera Vanessza (9.n), Keresnyei Tamás (9.n), Bakri Nikolett (9.n), Tóth Kiara (9.n), mentor: Nemes-Nagy Erika

Gratulálunk és további kitartó munkát kívánunk a csapatoknak!