FRE3DEE – 3D nyomtató

Nagy örömmel értesültünk arról, hogy iskolánk sikeresen pályázott a 3D nyomtatók forgalmazásával foglalkozó FreeDee kft. iskolai pályázatán.  A pályázatban azt kellett egy oldalban tömören leírni, hogy miért pont a mi iskolánknak adják a nyomtatót és ha megkapjuk, akkor mire fogjuk használni. A cég tájékoztatása szerint összesen 413 iskola nevezett, és ezek közül választottak ki 11 nyertest, köztük a mi iskolánkat is. A 3D nyomtatót ünnepélyes keretek között április elsején vette át a pályázatot író Nemes-Nagy Erika tanárnő Budapesten.

Az április 4-8. között szervezett témahéten a tanulóink is megnézhették, kipróbálhatták az új nyomtatót.

FRE3DEE

FRE3DEE

 

FRE3DEE

FRE3DEE

A későbbiekben rendszeresen beszámolunk majd a 3D nyomtatással kapcsolatos foglalkozásokról, projektekről.